Operator linii montażowej

Miejsce pracy:
Bielany Wrocławskie
Komórka organizacyjna:
DANFOSS POWER SOLUTIONS Sp. z o.o.
Opis stanowiska:

• montaż podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, silniki),
• utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
• pakowanie gotowych produktów,
• dbanie o jakość montowanych elementów.

Wymagania:

• dokładność w wykonywaniu zleconych zadań,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka motywacja do pracy,
• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Danfoss Power Solutions,
•dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej za pracę w systemie 4-brygadowym
•ponadto dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej,
•coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej,
•bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny,
•dofinansowanie do karty Multisport (karta Multisport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych w wysokości 37,20 zł) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny,
•ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez Danfoss oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU,
•dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
•dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne,
•zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej,
•pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania,
•dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez Danfoss, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę,
•szkolenia stanowiskowe,
•imprezy firmowe np. wigilia pracownicza, mikołajki dla dzieci oraz rejs statkiem po Odrze dla pracowników Danfoss,
•bezpłatny transport z Wrocławia (autobus firmowy),
•bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu.