Operator Linii Montażowej (Pracownik Produkcji)

Miejsce pracy:
Bielany Wrocławskie
Komórka organizacyjna:
Danfoss Power Solutions Sp. z o.o.
Opis stanowiska:
  • montaż podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, silniki),

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

  • pakowanie gotowych produktów,

  • dbanie o jakość montowanych elementów.

Wymagania:
  • dokładność w wykonywaniu zleconych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Danfoss Power Solutions,

  • wynagrodzenie min. 3729 zł brutto miesięcznie na start (stawka podstawowa z 20% dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym),

  • ponadto dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej,

  • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny,

  • dofinansowanie do karty Multisport (karta Multisport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych w wysokości 37,20 zł) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny,

  • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez Danfoss oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU,

  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,

  • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne,

  • zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej,

  • pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania,

  • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez Danfoss, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę,

  • szkolenia stanowiskowe,

  • imprezy firmowe np. wigilia pracownicza, mikołajki dla dzieci oraz rejs statkiem po Odrze dla pracowników Danfoss,

  • bezpłatny transport z Wrocławia (autobus firmowy),

  • bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu.