Zobacz, jak pracujemy

Zajmujemy się technologią jutra, ponieważ wierzymy, że warto brać przyszłość we własne ręce.

Kim jesteśmy?

Danfoss to duńska firma rodzinna o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem w zakresie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów energii i redukcję emisji CO2.

Produkty Danfoss są wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków, chłodzenia
w przemyśle spożywczym, sterowania pracą silników elektrycznych oraz zasilania dużych maszyn rolniczych i budowlanych. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 25 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli.

Więcej na stronie www.danfoss.pl

Co robimy?

Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast.

W Polsce znajduje się 7 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich.

Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

W Tuchomiu koło Chwaszczyna w województwie pomorskim zatrudniamy około 200 pracowników i produkujemy:

- węzły cieplne.

Sprzedajemy nasze produkty na rynek polski, niemiecki i skandynawski.

Jak działamy?

Rozwijamy naszą działalność w oparciu o uczciwość i zaufanie. Szanujemy środowisko naturalne, dlatego stawiamy na produkcję z możliwie najmniejszym zużyciem zasobów naturalnych i energii.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Stawiamy na profesjonalizm i dobrą atmosferę w pracy. Jesteśmy graczami zespołowymi,
bo wiemy, że wspólnie możemy więcej.

Zobacz nasze produkty.