Malarz / Izolarz

Miejsce pracy: 
Tuchom, koło Gdyni
Nr ref.: 
Izolarz/TU/6/2019
Komórka organizacyjna: 
DANFOSS POLAND Sp. z o.o.

Firma Danfoss to międzynarodowa firma produkcyjna. W naszej lokalizacji produkujemy węzły cieplne na rynki skandynawskie, polski i niemiecki. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Na czym polega praca Izolarza?

Praca na tym stanowisku wymaga samodzielności, dokładności, precyzji. To między innymi od malarza/izolarza zależy czy nasz produkt, czyli węzeł cieplny będzie spełniał wymogi naszych klientów i czy nadal będziemy mieć tak dobrą renomę jako firma. Co dokładnie robi malarz/izolarz?

 • Maluje powierzchnie rurociągów i wykonuje drobne poprawki malarskie na podstawie instrukcji,

 • Okleja urządzenia naklejkami zgodnie z załączaną dokumentacją,

 • Pracuje w systemie zmianowym,

 • Pracuje wg. obowiązujących procedur, instrukcji działania i ustalonych standardów.

Wymagane umiejętności
 • Dokładność, precyzja i poczucie estetyki,

 • Umiejętność samodzielnej pracy,

 • Chęć zdobycia nowej wiedzy i rozwijania swoich umiejętności zawodowych (w tym: izolowanie rurociągów zgodnie z wymaganiami rynku).

Twoim dodatkowym atutem będą:
 • Uprawnienia na wózki (wózki jezdne IIWJO spalinowo elektryczne),

 • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

 • Doświadczenie w pracy na produkcji lub/i doświadczenie w pracy wg. norm czasów standardowych.

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Danfoss Poland Sp. z o.o., na pełen etat (40 godzin pracy tygodniowo), co oznacza między innymi urlop wypoczynkowy zgodny z przepisami Kodeksu Pracy (20 lub 26 płatnych dni roboczych w każdym roku kalendarzowym),

 • Szereg benefitów (między innymi: coroczne podwyżki wynagrodzeń; możliwość uzyskania premii uznaniowej; bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny; ubezpieczenie na życie w całości opłacane przez Danfoss; dofinansowanie do karty Multisport z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny; dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez Danfoss, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę; dofinansowanie do obiadów w kantynie; bony świąteczne; zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej; szkolenia stanowiskowe; imprezy firmowe np. mikołajki dla dzieci, Danfoss Run; bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu; darmowe napoje),

 • Szereg benefitów (między innymi: coroczne podwyżki wynagrodzeń; możliwość uzyskania premii uznaniowej; bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny; ubezpieczenie na życie w całości opłacane przez Danfoss; dofinansowanie do karty Multisport z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny; dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez Danfoss, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę; dofinansowanie do obiadów w kantynie; bony świąteczne; zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej; szkolenia stanowiskowe; imprezy firmowe np. mikołajki dla dzieci, Danfoss Run; bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu; darmowe napoje)

Aplikuj na to stanowisko

Twoje dane*

Prześlij swoje CV*

Dokumenty aplikacyjne
Możesz załadować maksymalnie 5 plików o rozmiarze do 10MB.
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.
Dozwolone typy plików: pdf doc docx odt.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Pozostałe oferty

Magazynier

Tuchom k. Gdyni

Spawacz MAG 135 w automacie (stal węglowa)

Tuchom, koło Gdyni

Staż w Dziale Jakości

Tuchom k. Gdyni