Staż w Dziale R&D

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki
Komórka organizacyjna:
Danfoss Poland

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Research & Design w Grodzisku Mazowieckim, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

- Wsparcie inżynierów kontruktorów w zakresie projektowania urządzeń mechanicznych,
- Projektowanie urządzeń i narzędzi za pomocą oprogramowania CAD (Inventor),
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Optymalizacja kontrukcji za pomocą narzędzi FEA (Ansys AIM),
- Wsparcie w projektach optymalizacji konstrukcji oraz poprawy jakości.

Nasze oczekiwania:

- Student/ka lub absolwent/ka kierunku Mechanicznego,
- Proaktywna postawa i rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w języku polskim i w języku angielskim,
- Znajomość MS Office 365,
- Biegła obsługa sprzętu komputerowego PC,
- Znajomość oprogramowania CAD (Inventor, Solidworks lub pokrewne),
- Mile widziana znajmość oprogramowania FEA (Ansys).

Oferujemy:

- Płatny staż na podstawie umowy zlecenie (termin do uzgodnienia – preferowany staż długoterminowy 4-6msc),
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego w szczególności z wykorzystaniem narzędzi CAD oraz protypowania ADM (Druk 3D),
- Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,
- Dofinansowanie do obiadów.