Kontroler Jakości Dostaw

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku z rozbudową naszej fabryki w Grodzisku Mazowieckim do naszego zespołu w Dziale Jakości poszukujemy osób do pracy jako Kontroler Jakości Dostaw (zgodnie z nomenklaturą obowiązującą w firmie nazwa stanowiska to Kontroler Jakości Laboratorium).

Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Twoje zadania:
  • Dokonywanie kontroli dostaw materiałów produkcyjnych,
  • Weryfikacja dokumentów jakościowych - certyfikatów materiałowych w dostawach,
  • Procesowanie reklamacji do dostawców związanych z komponentami,
  • Aktualizowanie planów kontroli dla komponentów,
  • Wsparcie dla procesów PAPP zatwierdzania komponentów do produkcji seryjnej.
Wymagania:
  • Gotowość do podróży służbowych w pierwszym roku zatrudnienia (w tym czasie planujemy szkolenia w Danii przez okres ok 2-3 miesięcy),
  • Wykształcenie: min. średnie techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikromet, sprawdziany gwintów itp.),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju),
  • Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.